Ridder GmbH – vienas iš didžiausių Vokietijos vonios aksesuarų gamintojas. Produkcija apima tiek aksesuarus senjorams bei neįgaliems žmonėms ar vaikams, tiek kasdien vonioje naudojamus produktus – muilines, dušo užuolaidas, dantų šepetėlių laikiklius, kosmetinius vonios veidrodžius. Bendradarbiaujame su Ridder gamintoju nuo 2011 metų.

„Serving Baltics yra gerai organizuotas ir profesionalią patirtį turintis šeimos verslas. Serving Baltics komanda yra pukiai kvalifikuota bei turi puikius tiesioginius kontaktus su klientais.
Įmonės tikslas – ilgalaikis bendradarbiavimas su savo klientais. Man labai malonu kartu dirti su tokiu patikimu partneriu.“


– Jan Eibelman
Eksporto skyriaus vadovas

Mellerud Chemie GmbH – Vokiečių gamintojas ir platintojas tiekiantis valiklius ir kitas švaros prekes. Bendradarbiavimas nuo 2011 metų.

“Labai dažnai versle sėkmę lemia ne tik pastangos įdėtos į pardavimus ir marketingą, bet ir išskirtinių kontaktų turėjimas. Būtent su tokia strategija Mellerud Chemie GMBH įžengė į Baltijos rinką 2009 metais. Jau daugiau nei 10 metų vienas svarbiausių mūsų sėkmės veiksnių – bendradarbiavimas su Serving Baltics komanda.
Serving Baltics komanda mums suteikia išskirtinai atrinktą, kiekvienai Baltijos šaliai pritaikytą informaciją, kuri yra pateikiama atsižvelgiant į esamas tendencijas bei rinkos specifikaciją. Įmonė taip pat mums padedą su produktų aprašymų vertimu, suteikia lentynų priežiūros paslaugas, teikia konkurentų, pardavimų analizes, promo paslaugas bei sandėliavimo ir logistikos konsultacijas. Dėka įmonės geografinės lokacijos, įmonė dirba su visomis pagrindinėmis prekybos tinklų parduotuvėmis visose Baltijos šalyse. Atsidavęs Serving Baltics darbuotojų darbas auginant prekinį ženklą yra pats geriausias pasirinkimas Baltijos šalyse.
Aš esu pilnai patenkintas man suteikiamų paslaugų kokybe ir tikslumu bei rekomenduoju „Serving Baltics“ bet kuriai įmonei norinčiai plėstis į Baltijos šalis.


– Vincent Volpe
Svarbių klientų vadybininkas