Ridder GmbH – vienas iš didžiausių Vokietijos vonios aksesuarų gamintojas. Produkcija apima tiek aksesuarus senjorams bei neįgaliems žmonėms ar vaikams, tiek kasdien vonioje naudojamus produktus – muilines, dušo užuolaidas, dantų šepetėlių laikiklius, kosmetinius vonios veidrodžius. Bendradarbiaujame su Ridder gamintoju nuo 2011 metų.

„Serving Baltics yra gerai organizuotas ir profesionalią patirtį turintis šeimos verslas. Serving Baltics komanda yra pukiai kvalifikuota bei turi puikius tiesioginius kontaktus su klientais.
Įmonės tikslas – ilgalaikis bendradarbiavimas su savo klientais. Man labai malonu kartu dirti su tokiu patikimu partneriu.“


– Jan Eibelman
Eksporto skyriaus vadovas

Mellerud Chemie GmbH – Vokiečių gamintojas ir platintojas tiekiantis valiklius ir kitas švaros prekes. Bendradarbiavimas nuo 2011 metų.

“Labai dažnai versle sėkmę lemia ne tik pastangos įdėtos į pardavimus ir marketingą, bet ir išskirtinių kontaktų turėjimas. Būtent su tokia strategija Mellerud Chemie GMBH įžengė į Baltijos rinką 2009 metais. Jau daugiau nei 10 metų vienas svarbiausių mūsų sėkmės veiksnių – bendradarbiavimas su Serving Baltics komanda.
Serving Baltics komanda mums suteikia išskirtinai atrinktą, kiekvienai Baltijos šaliai pritaikytą informaciją, kuri yra pateikiama atsižvelgiant į esamas tendencijas bei rinkos specifikaciją. Įmonė taip pat mums padedą su produktų aprašymų vertimu, suteikia lentynų priežiūros paslaugas, teikia konkurentų, pardavimų analizes, promo paslaugas bei sandėliavimo ir logistikos konsultacijas. Dėka įmonės geografinės lokacijos, įmonė dirba su visomis pagrindinėmis prekybos tinklų parduotuvėmis visose Baltijos šalyse. Atsidavęs Serving Baltics darbuotojų darbas auginant prekinį ženklą yra pats geriausias pasirinkimas Baltijos šalyse.
Aš esu pilnai patenkintas man suteikiamų paslaugų kokybe ir tikslumu bei rekomenduoju „Serving Baltics“ bet kuriai įmonei norinčiai plėstis į Baltijos šalis.


– Vincent Volpe
Svarbių klientų vadybininkas

Teraplast – Plastikinių vazų ir vazonų gamintojas iš Italijos. Įmonės gaminiai yra šiuolaikiški, novatoriški bei funkcionalūs. Teraplast naudoja įpurškimo bei rotacijos technologijas, todėl gali pagaminti net ir labai didelius vazonus augalams. Įmonė turi atskirą perdirbamų vazonų liniją, kuri pagaminta 100 % iš perdirbto plastiko ir yra 100% perdirbama.

JUWEL – Austrų gamintojas, tiekiantis produktus namams bei sodui ir daržui. Įmonė specializuojasi skalbinių džiovyklų, kompostinių, pakeltų lysvių bei šiltlysvių gamyboje. Visi JUWEL produktai kokybiški, funkcionalūs ilgaamžiai. Gaminius lengva sumontuoti/išmontuoti arba perkelti į kitą vietą.

Helios – viena seniausių Europoje termosų ir vakuuminių indelių gamintoja įsikūrusi Vokietijoje. Įmonės strategija paremta lankstumu, naujovėmis, gaminio kokybe ir stabilumu. Tai lengvai juntama kiekviename Helios gaminyje.

Fute – lyginimo lentų gamintojas iš Portugalijos. Įmonė gamina gerai žinomas „Afer” lyginimo lentas bei aksesuarus. Įmonė nuolatos investuoja į patirtį, žinias apie gaminių kokybę ir funkcionalumą. „Afer” lyginimo lentos yra gerai žinomos Vakarų šalyse Ispanijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje ir yra parduodamos „LeRoyMerlin”, „Maxmat”, „Aki” ir kituose didžiuosiuose „DIY” tinkluose.

Coltellerie Paolucci – Italų stalo įrankių, profesionalių pjaustymo peilių, kūno priežiūros įrankių gamintojas. Gamybos paslaptis įmonė perduoda iš kartos į kartą daugiau nei 220 metų. „Coltellerie Paolucci” yra gerai žinomas ir populiarus prekės ženklas Italijoje. Nors įmonė turi ilgametę patirtį, ji yra lanksti ir šiuolaikiška – siekia pasiūlyti novatoriškus sprendimus šiandienos klientams.

Ekohouse – natūralių aromatų pirtims, kūno aliejų bei šveitiklių gamintoja. Įmonė turi išskirtinę liniją skirtą pirtims bei saunoms. Įmonės produktai plačiai parduodami Latvijoje bei yra pamėgti pirkėjų.

Leva House – pagrindinis daugelio nacionalinių ir tarptautinių parduotuvių tiekėjas. Bendrovė „GIMILOGULLARI Marketing Industry and Trading Inc” daugiausia dirba su prekės ženklu „Leva House”. „Leva House” siūlo platų produktų asortimentą, pavyzdžiui bagažo krepšius bei lagaminus; namų ir sodo gaminius; namų apyvokos reikmenis ir dovanų reikmenis; kepsnines, iškylų reikmenis; kalėdinius, vakarėlių ir pramogų gaminius ir kt.

Sunware – plastikinių dėžučių gamintojas iš Olandijos. Sunware gamina ir tiekia plastikines dėžes namams, sodui, garažui. Įmonė taip pat turi ir produktų liniją skirta laikyti maisto produktams, kad jie ilgiau išliktų švieži, bei taip pat tobulą sprendimą tvarkingoms spintelėms – dėžutes biriems produktams. Visi įmonės gaminiai yra iš aukštos kokybės plastiko, patvarūs, modernūs bei stilingi.

Rolser – krepšių su ratukais gamintojas iš Ispanijos. Rolser gamina išskirtinius ir ypatingus krepšius su ratukais – jų platus asortimentas, kuriame galima rasti tiek įvairių dydžių, medžiagų bei skirtingų funkcionalumų ratukus. Kiekvienas produktas turi išskirtinį apgalvotą dizainą, kuris yra ir šiuolaikiškas bet tuo pačiu ir labai praktiškas. Krepšiai su ratukais gali rasti savo įvairaus amžiaus pirkėją jie tinka tiek judėjimo sunkumų turintiems pagyvenusiems žmonėms, tiek jauniems, norintiems paįvairinti savo kasdienį stilių patogiai transportuojant daiktus.

Lako – durų kilimėlių gamintojas iš Vokietijos. Lako durų kilimėliai yra aukštos kokybės, patvarūs, išskirtinio dizaino. Lako siūlo platų asortimentą – kilimėliai iš kokosų pluošto, medvilniniai su įvairias piešiniais, kilimėliai iš perdirbtos gumos, bei sintetiniai velto pluošto. Gaminiai papuoš kiekvieną namų įėjimą ar koridorių.